Tania strona internetowa

Strona wizytówka jest witryną internetową przeznaczoną dla małych firm lub osób prywatnych. Składa się ona w większości przypadków ze strony głównej, kilku podstron opisowych oraz formularza kontaktowego. Może ona zostać również wykonana jako One Page Website, czyli zawierająca wszystkie treści na pojedynczej podstronie.

Na internetowej wizytówce treści zazwyczaj pozostają niezmienne lub są rzadko aktualizowane. Z tego względu, nie ma potrzeby wykorzystywania systemu zarządzania treścią (CMS).

Firma IMAGIT oferuje wykonanie prostych stron internetowych na dwa sposoby:

Na podstawie gotowego szablonu, który jest modyfikowany do potrzeb klienta. Jest to rozwiązanie dla niewymagających klientów, którzy chcą mieć swoje miejsce w sieci. Koszt wykonania strony www opartej na szablonie zaczyna się od 499zł netto.

W przypadku osób i firm, które chcą się wyróżnić na tle konkurencji, oferujemy wykonanie indywidualnego projektu graficznego. Proponujemy rozwiązania nowoczesne, spełniające aktualne trendy w Internecie.

Pamiętaj!

Wszystkie nasze strony internetowe są responsywne i przygotowane pod poprawne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Nie doliczamy za to dodatkowych opłat.

Zapoznaj się z przykładowym cennikiem stron internetowych.

Jeśli potrzebujesz rozbudowanej strony internetowej, portalu internetowego lub aplikacji webowej – zapoznaj się z naszą ofertą na strony z systemem zarządzania treścią.